ДАТА: 11 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ
ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАКУПІВЛІ: № RFQ/2022-037
НА НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ПОСЛУГ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ) ДЛЯ ПОТРЕБ ГО «ПРОЛІСКА» В МЕЖАХ ПРОЄКТУ УВКБ ООН (СИМВОЛ ПРОЄКТУ №UKR01/2022/МУ/0000000278)
ДАТА ТА ЧАС ЗАКРИТТЯ: 16 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ – 23:59 год.
ПЕРЕДМОВА ПРО ГО «ПРОЛІСКА»
ГО «Проліска» – некомерційна, неполітична гуманітарна організація, що з 2014 року надає всебічну допомогу та захист населенню, що постраждали від конфлікту на Сході України.
Більш детальну інформацію про ГО «Проліска» можна знайти на веб-сайті: https://proliska.org/.
ГО «Проліска» пропонує потенційним постачальникам будівельних послуг надати тендерну пропозицію щодо надання будівельних послуг (поточний ремонт приміщення).
ГО «Проліска» повідомляє, що Ви можете подати свою тендерну пропозицію на всю закупівлю № RFQ 2022-037 або за окремим Лотом.
ГО «Проліска» проведе оцінку для кожного Лота окремо. Постачальники можуть подати тендерну пропозицію на один, два або три Лота. Будь ласка, зверніть увагу, що часткова пропозиція для будь-якого лота не буде прийнята.
ВАЖЛИВО:
Детальну інформацію про орієнтовний об’єм послуги наведено в Додатку А до цього документа. |
Зазначте, будь ласка, в своїй пропозиції (Додаток А) наступну інформацію щодо послуг за принципом «все включено»:
Якщо у Вас не має можливості надати пропозицію (Додаток А), надайте комерційну пропозицію або надайте, будь-ласка, рахунок на оплату.
Оплата здійснюватиметься згідно із загальними умовами закупівлі товарів в безготівковій формі, у валюті – гривня. Ваша пропозиція повинна бути чинною щонайменше 30 днів.
Ми були б вдячні за отримання Вашої пропозиції (Додатку А, комерційної пропозиції або рахунку на оплату) не пізніше 23:59 год. 15.11.2022 р. електронною поштою у форматі PDF з підписом та печаткою (за наявності) на адресу tender.mail.proliska@gmail.com.
Зазначте, будь ласка, в темі листа: RFQ/2022-037 та назву Вашої компанії.
Учасники тендерного відбору повинні гарантувати збереження ціни та пропозиція повинна бути чинною щонайменше 30 днів. Після закриття тендеру учасники, які подали пропозиції, не мають права змінювати умови та ціни в пропозиції. З цієї причини радимо Вам ретельно підійти до підготовки пропозиції. Стандартні умови оплати ГО «Проліска» – 30 днів після доставки товарів або послуг та їх прийняття ГО «Проліска».
Реєстраційна форма постачальника: Вам слід заповнити, підписати та надіслати разом з пропозицією Додаток В «Реєстраційна форма постачальника».
Кодекс поведінки постачальника ГО «Проліска»: Фактом подання своєї пропозиції, Ви підтверджуєте, що ознайомлені та погоджуєтесь з Кодексом поведінки постачальників (Додаток В).
Всю необхідну інформацію та додатки ви знайдете за посиланнями, що вказані нижче:
Запрошення – https://bit.ly/3WMig1o
Додаток А – https://bit.ly/3fSwMnT
Додаток В – https://bit.ly/3O24e86
Кодекс поведінки – https://bit.ly/3tl636j
Щиро дякуємо за увагу.